Зашклені балкони – це чудова можливість збільшити площу квартири та зберегти тепло вашого помешкання.

Для розрахунку нестандартних конструкцій чи розмірів, остаточного узгодження ціни та щоб врахувати можливі знижки, Ви можете скористатися замовленням замірів або звернутися безпосередньо в офіс.

Металопластикові балкони відносяться до т.званого «теплого шкління», яке краще зберігає тепло всередині приміщення: захищає від шуму, вологи, пилу, повністю герметичне, завдяки чому і зберігає тепло. Але важливо пам’ятати, що тепло при цьому не береться нізвідки, тому, щоб на балконі було по справжньому тепло, варто або передбачати опалення на балконі (радіатори, вентилятори чи «тепла підлога»), або мати відкритий простір між приміщенням (кухнею чи кімнатою) і самим балконом.

Особливістю балконного шкління, на відміну від лоджій, наявність бокових стулок – однієї або двох.

Види бокових стулок:

  • Глуха пластикова
  • Глуха шкляна
  • Шкляна, що відкривається (поворотна, ухильна, ухильно-поворотна)

Вибір бокової стулки зазвичай залежить від розміщення самого балкону.

Фасадна частина балкону

Типові багатоповерхові будинки мають приблизно одинакові параметри балконів. Відтак можна виокремити основні схеми:

  • стандартна схема: чотири стулки по фасаду балкону. Найбільш традиційний варіант
  • широка схема: три стулки. При цьому виходять більші простір самих вікон і менше перегородок.

Величина вікон та їх кількість не впливає на теплозбереження, але при цьому слід враховувати можливості для відкривання вікон на балконі та доступ до зовнішньої сторони вікна при необхідності, наприклад, їх помити.

З практичної точки зору величина вікон (однієї стулки) зазвичай обмежена 2 метрами, оскільки в іншому випадку їх буде складно занести в квартиру для вставляння. В конкретних квартирах величина стулки може мінятися в залежності від ширини дверей, під’їздів чи поворотів до квартири.

На нижчих поверхах великі стулки легше підняти з двору безпосередньо на балкон без заносу в квартиру. У випадку ж високих поверхів затрати на подібне підняття можуть становити більшу суму і тому слід одразу визначитися з доцільністю подібних затрат або зупинитися на іншому варіанті.

Слід також пам’ятати, що шкління балкона фактично відноситься до «фасадного шкління» і має власні вимоги стосовно міцності і якості кріплення. Адже балкон, на відміну від вікон, встановлюється не в спеціально підготовлений отвір, а на балконний парапет. Тому в багатьох випадках слід зважати, що від цього залежатиме і максимально можливе навантаженння і необхідність проведення підготовчих робіт перед встановленням власне балконного шкління.

Фрамуги

framuga

Ще одним елементом, який широко застосовується в балконах – фрамуга. Верхня частина зашкленого балкону може логічно зменшити висоту стулок та стати елементом для провітрювання приміщення. Може бути або глухою, або такою що відкривається.

Основні рекомендації щодо шкління балконів

Квартира в багатоповерховому будинку:

4-камерний профіль та 2-камерний склопакет з напиленням срібла

Для приватного будинку:

5-камерний профіль та 2-камерний склопакет з напиленням срібла

Картинки і описи профілей

В ідеалі склопакетів