Від балконів лоджії відрізняються вісутністю відкритих бокових

Зашклені лоджії – це чудова можливість збільшити площу квартири та зберегти тепло вашого помешкання.

Для розрахунку нестандартних конструкцій чи розмірів, остаточного узгодження ціни та щоб врахувати можливі знижки, Ви можете скористатися замовленням замірів або звернутися безпосередньо в офіс.

Особливістю шкління лоджій, на відміну від балконів – це відсутність бокових стулок та краще вихідне утеплення за рахунок приміщень самої квартири і сусідніх квартир (як з боків так і згори чи знизу).

Фасадна частина лоджій

Типові багатоповерхові будинки мають приблизно одинакові параметри лоджій. Відтак можна виокремити основні схеми:

  • стандартна схема: чотири стулки по фасаду. Найбільш традиційний варіант
  • широка схема: три стулки. При цьому виходять більші простір самих вікон і менше перегородок.

Величина вікон та їх кількість не впливає на теплозбереження, але при цьому слід враховувати можливості для відкривання вікон на балконі та доступ до зовнішньої сторони вікна при необхідності, наприклад, їх помити.

З практичної точки зору величина вікон (однієї стулки) зазвичай обмежена 2 метрами, оскільки в іншому випадку їх буде складно занести в квартиру для вставляння. В конкретних квартирах величина стулки може мінятися в залежності від ширини дверей, під’їздів чи поворотів до квартири.

На нижчих поверхах великі стулки легше підняти з двору безпосередньо на балкон без заносу в квартиру. У випадку ж високих поверхів затрати на подібне підняття можуть становити більшу суму і тому слід одразу визначитися з доцільністю подібних затрат або зупинитися на іншому варіанті.

Фрамуги

framuga

Ще одним елементом, який широко застосовується як в баконах, так і в лоджіях – фрамуга. Верхня частина зашкленої лоджії може логічно зменшити висоту стулок та стати елементом для провітрювання приміщення. Може бути або глухою, або такою що відкривається.

Основні рекомендації щодо шкління лоджій

Квартира в багатоповерховому будинку:

4-камерний профіль та 1-камерний склопакет з напиленням срібла

Для приватного будинку:

4-камерний профіль та 2-камерний склопакет з напиленням срібла

5-камерний профіль та 2-камерний склопакет з напиленням срібла

Картинки і описи профілей

В ідеалі склопакетів